Morskie Camino, Camino NA SÁILE, Camino By Sea

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Pielgrzymi z Wysp Brytyjskich i Irlandii docierali tradycyjnie do Santiago de Compostela przez Ocean. Stąd m.in. wzięła nazwę odnoga Drogi – Camino Ingles. Jednak nie dopływali tylko do Ferrol, pojawiali się również w portach Asturii, Kantabrii i Kraju Basków.
Czterech Irlandczyków: artysta, muzyk, pisarz i kamieniarz już płyną. Z początkiem maja 2016 roku będą szli Camino del Norte. Być może ich spotkacie

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości