Pomorska Droga świętego Jakuba – aplikacja dla iOS

Piotr DrzewieckiBlogs, News, Peter AlexLeave a Comment

Pomorska Droga świętego Jakuba – aplikacja dla iOS

Na początku roku pisałem o dwóch aplikacjach związanych z Pomorską Drogą św. Jakuba, które zostały przygotowane na telefony z systemem Android. Teraz pora na wersję na iOS, która została zaakceptowana właśnie w iTunes i jest dostępna do pobrania przez użytkowników końcowych.

Aplikacja jest wizualnie i funkcjonalnie (co oznacza również minusy i braki) bardziej lub mniej dokładną kopią tej na telefony z Androidem, więc nie będę się za bardzo rozpisywał ponownie o tym samym. Możecie przeczytać o tym tutaj. Ważne jest to, że zawiera odcinki tylko po Pomorzu Zachodnim. Zatem z nią możemy wystartować na pierwszy swój etap ze Słupska do Sławna.

Poniżej galeria kilku zrzutów ekranu z aplikacji. Na pewno może być wsparciem dla wędrujących szlakiem Zachodniopomorskiej Drogi Świętego Jakuba. Dostępna jest też w języku angielskim, możecie przełączyć się w ustawieniach.

Aplikacja jest dostępna do pobrania tutaj. Wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch. Ta aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem następujących urządzeń: iPhone 5, iPhone 6 i iPhone 6 Plus.