Camino Polaco – Spotkanie w Toruniu – 11 marca

Piotr DrzewieckiNewsLeave a Comment

Camino Polaco - oznakowanie w okolicach Złotoryji

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Już za dwa dni, w najbliższą środę, 11 marca, o godz. 19.00 na Wydziale Teologicznym UMK (obok „Od Nowy”), przy ul. Gagarina 37, w sali nr 2. odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone Camino de Santiago.

Szczególnym gościem będzie dr Agnieszka Jaworska, wytrwały pielgrzym Jakubowy, często goszczący na Camino i w samym Santiago de Compostela, a przy tym aktywnie promująca Szlak również poprzez działalność swojej Fundacji „Idź dalej”. Będzie okazja zapoznania się z realizowanym przez Fundację projektem „gry miejskiej” nt. Camino de Santiago w Polsce (konkretnie w Olsztynie). Prelegentka przedstawi swoje pielgrzymowanie Jakubowe i wypływające z niego przesłania.

W dalszej części spotkania zostanie omówiona kwestię powołania do życia w regionie bractwa Jakubowego oraz przedstawiony będzie stan przygotowań do sympozjum Jakubowego w maju br. w Toruniu.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.