[Konkurs] Wakacyjny konkurs Caminodelavida – wyniki

Piotr DrzewieckiNewsLeave a Comment

Wakacyjny konkurs

Ha! Koniec wakacji, zbliża się wielkimi krokami mój urlop, właściwie to już galopuje, a przy okazji rozstrzygam konkurs wakacyjny. Przyznam, że konkurs przyniósł wiele radości i pozytywnych wzruszeń. Radości, ponieważ zmobilizowaliście swoich znajomych, którzy głosowali na Wasze i innych zdjęcia. Widziałem jak Wy – sami, głosowaliście na siebie nawzajem, co było bardzo budujące, ponieważ wskazuje, że potraficie zachować styl. Natomiast pozytywne wzruszenia towarzyszyły wrzucanym fotografiom, poczułem się dzięki Wam na szlaku.

Na początku jednak przypomnę zasady, którymi rządziła się nasza zabawa. Otóż wystarczyło wrzucić na nasz profil na Facebook’u lub na stronę Caminodelavida zdjęcie związane z Camino de Santiago (niezależnie od tego, czy w Polsce, czy na świecie), które uważaliście za interesujące plus Wasz krótki opis. Zdjęcie było poddane pod głosowanie. Spośród zdjęć, które otrzymały największą liczbę głosów wybrałem osiem. Dwa pierwsze miejsca premiowane są unikalnym Przewodnikiem po Pomorskiej Drodze św. Jakuba a 6 kolejnych paszportami po tymże szlaku oraz drobną niespodzianką.

Ponieważ dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na zasłużony urlop stąd jedyny możliwy dzień wysyłki nagród, dla tych którym zależy na czasie, to czwartek 29 sierpnia br. Zwycięzcy wymienieni poniżej proszeni są o kontakt ze mną poprzez profil Caminodelavida na FB. Napiszcie prywatną wiadomość ze swoimi danymi adresowymi do wysyłki. Ci, którzy nie będą mogli tego uczynić jutro lub nie zdążą załapią się na wysyłkę po 10 września.

Zatem przechodząc do meritum sprawy oto zwycięskie zdjęcia, a całą galerię możecie obejrzeć na profilu Caminodelavida na FB.

1 miejsce: Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski - Finisterra

2 miejsce: Martyna Bobkowska

Martyna Bobkowska - Santiago de Compostela

3 miejsce: Hanna Maria Jaskólecka

Wielkopolska Droga św. Jakuba

4 miejsce: Emilia Kędziorek

Emilia Kędziorek - Camino del Norte

5 miejsce: Kasia Bednarz

Szkocja - Marcin, Kasia Bednarz

6 miejsce: Piotr Monter

Piotr Monter

7 miejsce: Beata Zujewska

Via de La Plata - Beata Zujewska

8 miejsce: Marek Kurzawa

Ponte de Lima - Marek Kurzawa

Wszystkim pozostałym (a było nas w sumie 24 osoby) dziękuję serdecznie za udział w konkursie. Kolejny konkurs już we wrześniu po moim powrocie z urlopu. Buen Camino!