Klub Podróżników Keja zaprasza na rejs Camino de Santiago

Piotr DrzewieckiNewsLeave a Comment

Klub Podróżnika Keja - Łódź

Klub Podróżników Keja – podróżnicza przystań (jak piszą o sobie na profilu na Facebook’u) zaprasza na pokaz slajdów o Camino de Santiago. Gościem i osobą prezentującą będzie Aleksandra Kamińska, która tak pisze o Camino:

Pierwszy krok postawiony na Camino jest przyzwoleniem na to, by odtąd – przez najbliższe tygodnie – prowadziła cię Droga. Od tej pory czeka cię wędrówka przez góry, pola, wioski, miasta i miasteczka Hiszpanii, wśród winnic i wzgórz, aż po ocean na Końcu Świata. Celem pielgrzymowania jest grób św. Jakuba, ale też sama Droga jest celem, a w jej trakcie doświadczysz też niezwykłej wędrówki – w głąb siebie…

Na Camino wkraczasz pełen obaw, pierwsze kroki stawiasz ostrożnie i nieśmiało. Nie wiesz jeszcze, co Cię czeka. Przed Tobą ponad miesiąc wędrówki. Na razie są to mglisto się rysujące dni, które dopiero w nadchodzącym czasie zostaną wypełnione mozaiką zdarzeń, obrazów, widoków, wrażeń, spotkań z ludźmi, ze sobą i z Bogiem, przeżyć i doświadczeń, które sprawią, że… no właśnie, co? Każdy wyrusza w Drogę z marzeniami, nadziejami… pełen oczekiwań. Że wróci lepszy, inny, że zmieni coś w swoim życiu. Jaki wraca? Dla mnie pielgrzymka była cudownym doświadczeniem, dlatego chcę się nim jakoś podzielić – mówi Aleksandra.

Klub Podróżnika Keja – profil na Facebook’u

Termin: wtorek, 2 kwietnia 2013, godz. 19:45
Adres: Keja Pub, ul. Kopernika 46, Łódź

Mapka:


Wyświetl większą mapę