Camino Portugues – przewodnik książkowy

Piotr DrzewieckiKsiążki o Camino de Santiago, News, Trasa Camino Portugues1 Comment

Camino Portugues. Portugalska droga św. Jakuba. Przewodnik

Dostaliśmy info, że Wydawnictwo Salwator wydaje właśnie książkę-przewodnik „Camino Portugues. Portugalska droga św. Jakuba. Przewodnik„, którego autorkami są Agnieszka Laskowska i Jolanta Grabowska-Markowska. Warto wspomnieć, że Pani Jola wydała również jakiś czas temu zapiski z rowerowej pielgrzymki w intencji pokoju do Ziemi Świętej.

Przewodnika jeszcze nie dostaliśmy w swoje ręce, ale może to być ciekawa pozycja, dla tych którzy wybierają się na szlak portugalski, a których jest coraz więcej. Aktualnie możemy podzielić się z Wami informacją dostępną również na stronach wydawnictwa. Gdy tylko dostaniemy książkę w swoje ręce nie omieszkamy napisać więcej.

Camino Portugues. Portugalska droga św. Jakuba. Przewodnik[quote]Książka stanowi zapis jedenastodniowej pielgrzymki do grobu św. Jakuba Apostoła – przez Portugalię i Hiszpanię. Szlak Camino Portugues prowadzi od katedry Se w Porto aż do katedry św. Jakuba w Santiago de Compostela. Jedenaście etapów drogi rozciąga się na przestrzeni blisko 240 km – czyli optymalnej do przejścia w czasie dwutygodniowego urlopu. Ruch pielgrzymkowy ożywia się coraz bardziej, a motywy pielgrzymowania są różne: religijne, turystyczne, kulturowe, a nawet towarzyskie. Pozostaje żywić nadzieję, że każdy człowiek podążający drogą Jakubową odnajdzie sens swojego camino, swój cel w życiu, swoje „ja”. Ta droga bowiem nigdy nie pozostaje bez oddźwięku.[/quote]

 

Tytuł: Camino Portugues. Portugalska droga św. Jakuba. Przewodnik
Autorzy: Agnieszka Laskowska, Jolanta Grabowska-Markowska
Wydawnictwo Salwator
format: 125×205
stron: 72
isbn: 978-83-7580-313-6

Zgodnie z info ze strony Hospicjum Cordis:

Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu najnowszej książki autorstwa Jolanty Grabowskiej-Markowskiej i Agnieszki Laskowskiej. Cena: 20 zł.
Książka do kupienia w siedzibie Hospicjum Cordis w Katowicach, ul. Teofila Ociepki 2 tel. 665 498 170