Zaproszenie prosto z Santiago de Compostela: wypełnij krótką ankietę!

Piotr DrzewieckiNews1 Comment

Ankieta Johnnie Walker Camino de Santiago

Kilka dni temu dostałem prośbę z Santiago de Compostela od Johnnie Walkera na rozpropagowanie wśród polskich pielgrzymów linku do ankiety związanej z pielgrzymowaniem do Santiago de Compostela.

Ankieta jest w języku hiszpańskim i angielskim. Jednak jest napisana na tyle nieskomplikowanym językiem, że nie powinno być problemów z jej wypełnieniem. Pytań jest tylko jedenaście (11), a czas wypełnienia szacuję na mniej niż 10 minut. Zachęcam Wszystkich do wsparcia wysiłków naszego przyjaciela w realizacji jego pomysłów.

Wypełnij ankietę

Poniżej fragment korespondencji od Johnnie’go:

[quote]Hola

I am preparing a presentation which I hope will stimulate debate about some of the assumptions often made about pilgrims and the welcome they receive on the Camino and in Santiago. I would be grateful if you could fill in the questionnaire and pass it on to other pilgrims you know. It will only take a few minutes and is completely anonymous.

[/quote]

Kim jest Johnnie Walker?

Pilegrzymem, mżczyzną, Szkotem, który porzucił swoje dotychczasowe życie zamykające się w ramach: praca-dom-praca, i zajął się tym co lubi i tym co jest jego pasją: Camino. Zmiana w jego życiu nastąpiła w chwili, gdy odbywał pielgrzymkę do Santiago de Compostela w 2006 roku Via de la Plata. Aktualnie pracuje w Biurze Pielgrzyma w Santiago de Compostela. Jak sam o sobie mówi: nie może przestać chodzić. Stąd Johnnie Walker a wiele z jego historii można przeczytać na blogu: http://www.johnniewalker-santiago.blogspot.com/